Mbajtese Telefoni Magnetike per Celulare

1,300 L

Marka: Baseus
Materiali: ABS + PC + alumin
E Pershtatshme per të gjithë smartphonet
Ajo ka një tërheqje të fortë magnetike, rotacion 360 ° dhe një mbajtës të fortë.
Mund të lëvizësh në mënyrë të sigurt.

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani