Mbajtese Kepucesh me 10 Kate

2,200 L 1,499 L

Me tuba metalik dhe strukture anesore plastike
Peshe e lehte dhe e levizshme
Ndihmoni të ruani hapësirën ne shtepi
Me 10 rafte qe mund te mbani deri në 30 palë këpucë
Madhësia e produktit: Gjatësia 50 cm x Gjerësia 16 cm x Latësia 130cm

Porosit ne moment
SKU: 985334350520 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani