Mbajtese erezash me 4 vende

1,500 L

👌 Me 4 kuti plastike
🔸 Ideale per kripe, sheqer apo erza te tjera
🔸Rretullohen 360° cka e ben shume te thjesht dhe praktike ne perdorim
🔸 Secila kuti permban dhe nje luge
🔸 Permasat 26x12x12 cm

Porosit ne moment
Telefono tani