Mbajtese enesh Plastike

1,500 L

Tabaka me vetekullim per ujin e tepert
Kapacitet per shume pjata
Me doreza anesore dhe vend ku mund ta varesh.
Ngjyra: jeshile dhe e bardhë
Madhësia e ruajtjes: W 424 × D 296 x H 30 mm
Madhësia e përdorimit: W 345 D 302 x H 155 mm

Out of stock

Porosit ne moment
Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani