Mbajtese Enesh per Kuzhine

2,000 L

Me pjese ansore metalike ngjyre vishnje dhe mbajtese alumini
▪️Mbajtese per gotat/filxhanet dhe per luge,pirune,thike ne pjesen anesore

Porosit ne moment
Telefono tani