SH1173 Mbajtese Buke prej Druri

2,990 L 2,480 L

Mbajtësja e bukës e bambusë, është e përshtatshme për të vendosur dhe ruajtur të ngrohtë bukën gjatë vakteve të përditshme. Ky aksesor nga matetiali cilësor i bambusë origjinale shton kënaqësi në tavolinën tuaj të ngrënies. Përdoret si në ambientet familjare po ashtu dhe në restorante

Mban buken e fresket dhe mundeson ajrosjen kur eshte e nxehte.
100% perberje druri dhe higjenike.
Permasat 40*25*20 cm.

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 962785320496 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani