MAKINA ELEKTRIKE PER FEMIJE

30,000 L

☑️Makina elektrike e pajisur me bateri te karikueshme.Mund te komandohen me telekomande apo manualish nga femija. 🚗💯% e sigurt pasi eshte e pajisur me rrip sigurimi.E pershtatshme per moshen 1-2 vjec. E pajisur me goma ndricuese dhe muzike

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 124563698723 Category: Tags: , ,
Call Now ButtonTelefono tani