Lodra per Femije

1,800 L

Bejeni te perjetoje magjine si ne perralla 😍
Lodra me muzike qe vendosen tek koka e krevatit te bebes me super cmim👶
Me kurdisje dhe muzike 🦁🐶🐱🐗🐤🐞🎼🎶🎵
Pershtaten per te gjitha llojet e krevateve 😉
Stimulon imagjinaten dhe zhvillon degjimin e femijeve 👌

Out of stock

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani