Libri i Madh i Kafsheve, Enciklopedi per femije

2,000 L

Nga koralet te balena, nga kolibri te shqiponja mbretërore, nga koala te elefanti; në këtë libër tregohet bukuria e papërfytyrueshme dhe shumëllojshmëria e botës së kafshëve të egra dhe atyre shtëpiake.

Titulli: Libri i Madh i Kafshëve
Origjinali: Il Grande Libro degli Animali
Gjinia: Enciklopedi për fëmijë
Shqipëroi: Virgjil Muçi
Shtëpia botuese: Aeditions
Viti: 2010
fq. 241

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani