Laptop Lenovo Thinkpad T420

22,500 L 15,900 L

Madhesia e ekranit 14″ me ndricim LED dhe rezolucioni 1600×900.
Procesor Intel Core i5 2525M Me shpetesi 3.20 GHz
Karta Grafike: Intel HD Graphics 3000
HDD 320 GB.
Ram: 4GB DDR3
Kamera e inkorporuar ne laptop
Dvd: Po
Lan 10,100,1000 Mbit/s , Wi-Fi 802.11a/b/g/n
2 Porta USB 3.0/3.1, 2 Porta USB 2.0, 1 Porte Video VGA,1 Display Port, 1 Express Card 54mm.
Microphone input, headphones output, Card Reader: SD, Memory Stick Pro, Memory Stick Pro Duo, 1 SmartCard,
Te gjitha produkte jane prodhim Gjerman jane te perdorurdhe te testuar paraprakisht dhe jane 100% funksionale.
.

Out of stock

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani