Laptop Fujitsu H700

20,000 L 14,000 L

▪️Ram 4 GB DDR3
▪️Intel Core i5
▪️HDD 250 GB
▪️Ekrani 15-inch
▪️Sistemi Operativ Windows 7 Pro 64 Bit
▪️Karte grafike 4000.
✔️3 Porta USB 3.1, ,1 porte karikimi, Lidhje me Wifi, Bluetooth.
✔️I pajisur me Karikues dhe Mouse Origjinale

Out of stock

Porosit ne moment
Category:
Call Now ButtonTelefono tani