Kufje me mikrofon TRUST MAURO per PC

3,500 L

Lidhje me USB për biseda të pastëra dhe pa zhurmë gjatë bisedave ose seancave të lojërave në internet. Dizajn i rehatshëm me rregullues të kokës dhe jastekë të butë të veshit. Telekomandë linje me kontroll të volumit . Mikrofoni mund të kthehet kur dëgjoni muzikë. Ideale për Call Center apo për seancat e lojërave në internet, dhe dëgjuar muzikë. Kabllo me gjatësi prej 2.5 metrash.

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani