Kufje me bluetooth dhe karikues telefoni per makine

2,680 L 2,400 L

Specifikimet:

  • InputDC 12-24V
  • Output 1:USB:DC5V / 4.8A
  • Output 2Type-C :  DC5V/3A, 9V/2.5A, 12V/2A, 15V/2A, 20V/1.5A
  • Kufja me Bluetooth  (Karikohet në mënyrë magnetike
  • Versioni i Bluetooth: V4.1+EDR 2
  • Distanca e funksionimit të Bluetooth: 10m
  • Kohëzgjtja e baterisë së kufjeve4-5 Orë punë
  • Kohëzgjtja e baterisë së kufjeve110 Orë  pa përdorur
  • Kohëzgjtja e karikimit të kufjeve:2 Orë
Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani