Kufje Beats By Dr.Dre Solo HD

2,000 L 1,500 L

Shijoni Muziken tuaj te preferuar dhe ndjeni cdo beat Fale Beats By Dr.Dre

Me një dizenjim tërheqës dhe cilësi të shkëlqyeshme zanore.

Kompakt dhe tepër i lehtë

Porosit ne moment
Telefono tani