Krem Karroten 50 Spf

2,000 L

Nje krem inovativ, transparent dhe mbrojtes I fytyres me nje sjellje kozmetike unike I cili perhapet me lehtesi Formula e tij unike le nje ndjesi te bute ne lekure, ofron nje shkelqim per 6 ore.Mbron fytyren nga rrezet e diellit dhe redukton krijimin e rrudhave.
I testuar dermatologjikisht
Per Te gjitha tippet e lekures
Porosit ne moment
Category:
Telefono tani