Krem Hidratues Karroten 50Spf

1,900 L

Qumështi hidratues per lëkurën, duke ofruar një ndjenjë të buta verore. Formula e saj inovative përmban sistemin e dyfishtë hidratues dhe të përkujdesur (Bilanci i Moisture System: acid hyaluronic + betaine) që ofron hidratim të pasur dhe forcon funksionin e barrierës së lipideve të lëkurës, ndërsa ekspozohet ndaj diellit. Në të njëjtën kohë, cilësia ultra-e lehtë, jo me vaj, absorbohet menjëherë, duke i dhënë një lëkurë unike prej kadifeje, me një ndjesi ujore ftohëse. Të pasuruar me sistemin mbrojtës të zgjeruar të Carroten (UVB + UVA + IR), për mbrojtje ndaj diellit nga spektri më i madh i rrezatimit të dëmshëm UV dhe infra të kuqe. Sasia 200Ml

Porosit ne moment
Telefono tani