Krem fondatine For Ever

1,800 L

Fondatine me  efekt zbutes Hidratues qe  Eliminon poret, qarqet e zeza poshte syve jep freski dhe shkelqim

Ofron një mbulim te plote natyral.

I përsosur dhe Ideal për lëkurë të thatë, të lodhur.

30ml

Porosit ne moment
Category:
Telefono tani