Krem Duarsh Leocrema

990 L

Krem Duarsh Leocrema
24 orë hidratues, i pasur me vitaminë E, vitamina A, acide të pangopura dhe Omega 3, ka antioksidues, ushqyes, hidratues dhe mbrojtje të lëkurës. Një trajtim bukurie autentike dhe efektive që siguron lëkurën me një hydration të jashtëzakonshme dhe një butesi të mahnitshme . Aroma e saj i puth duart me një shënim të ngrohtë dhe me mbulesë. Përmban 100% Organic Argan Oil Testuar dermatologjikisht.

Porosit ne moment
Categories: ,
Telefono tani