Krem dobesues me kafe Skin Doctor

1,900 L

Krem per dobesim me ekstrakte kafeje specifikisht per zona si barku,krahet,kembet dhe zona te tjera me depozita yndyre.
Ndihmon ne largimin e rrudhave ne zona te caktuara,varjen.
Lekura do duket me e shendetshme dhe me shume shkelqim.
Aplikimi: Aplikojeni ne zona specifike,masazhojeni vazhdimisht ne menyre rrethore .
Perdoreni dy here ne dite ose me shpesh.
Sasia 300g
Porosit ne moment
Category:
Telefono tani