KREM DITE ANTIRUDHE BYOTEA

3,600 L

kremi ka ne baze te tij acidin hialuronik.Thekson tonet e ngjyres si dhe rrit elasticitetin e fytyres. Nxit prodhimin e kolagjenit

Porosit ne moment
Telefono tani