Krem dielli Seventeen Spf 50

2,200 L

Krem per mbrojtje ndaj diellit me faktor 50.
I aprovuar nga dermatologe per te gjitha llojet e lekurave.
Rezistent ndaj ujit dhe pa parabene.
Me pak ngjyre qe i pershtatet te gjitha ngjyrave te lekures.
Mbrojtes deri ne 97% ndaj rrezeve UVB + UVA dhe Infrared. Githashtu e hidraton lekuren pa e lene te yndyrshme dhe parandalon rrudhat dhe shenjat qe krijohen nga dielli.

Jashte stokut

Porosit ne moment
Telefono tani