Korse per dobesim California Slim Lift

1,200 L 700 L

Masa S M L XL XXL 3XL

Korseja per dobesim dhe forme te vithet
Material elastik qe  edhe pas perdorimit ose larjes duket njesoj si ne fillim.
Korseja nuk e humbet elasticitetin .
Sugjerohet te perdoret  kur jeni ne levizje
ose beni ushtrime qe te kete rezultat .

Porosit ne moment
SKU: 8000980564785 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani