Kasetofon makine Universal me Bluetooth

4,900 L 3,200 L

I pajisur me pult komandimi.
Vend per fishen AUX, USB,SD card.
 
Rreguloni një nga stacionet e radios paraprakisht me sintonizues digjital FM / AM dhe shijoni hitet e fundit.
Lidhni një pajisje portative në USB ose Aux-In përpara dhe dëgjoni këngët e tua të preferuara në cilësi të madhe të zërit.
Porosit ne moment
Telefono tani