M0594 Kasetofon makine Lcd 7 Inch

6,720 L

 Zgjedhja juaj më e mirë për makinën tuaj

Rezolucion i lartë: 1080p Ful HD.

Ekrani me prekje LCD, 7″,  ju ofron një përvojë fantastike për shikimin e videove HD.

Mbështet formatin e riprodhimit të videos AVI / MP4 / FLV / PMP / RM / RMVB / MPG.

Funksioni Bluetooth: Bluetooth i integruar për transmetim  audio.

Mikrofoni i integruar për thirrjet telefonike, zgjidh problemin tuaj të telefonatave gjatë ngarjes.

Lidhni telefonin tuaj me funksionin Bluetooth, rritni tingujt e GPS tuaj dhe degjoni këngët tuaja të preferuara në  makinë.

Kontroll me telekomandë me funksion të plotë.

Menu dinamike, suporton karte TF, USB

Multifunksionim: Prodhimi me intensitet të lartë me USB, mund të lidhet në celular, luan rolin e MP3 player, MP5, radio, sensorin tuaj të parkimit, etj.,

Kërkimi i plotë elektronik i radios, kontroll automatik dixhital, skanimi automatik i radios FM, 18 ruajtje kanale radio,

Gjuhet e perdorimit: ruse / angleze / kineze / italiane / gjermane / spanjolle / frënge / portugeze etj.

Dimensionet: 100*78*62mm

Porosit ne moment
SKU: 946745966687 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani