Kasetofon Makine me Ekran

6,900 L

Kasetofon MP4/MP5 Universal Bluetooth Touchscreen USB/SD/MMC/FM/TV Tuner
Kasetofon MP4/MP5 Player me sistem multimedia per makine
7 inç HD player radio MP5 me ekran dixhital me touch.
Bluetooth i integruar për transmetim audio pa fishe, mikrofoni i integruar per telefonatat qe merni gjate udhetimit.
FM/AM, radio me RDS, amplifikator max 4-45W me fuqi me te larte 4 24w RMS, AUX/ Kamera rezerve/ Bluetooth.
Asistence e sistemit te parkimit te makinave. Kthehet ne menyre automatike te parkimi.
Lente me pamje te gjere 170°
Frekuenca FM: 87.50 MHz-108.00 MHz.
Rezolucioni 480×800.
Formati i videos qe suporton: RMAV/RM/MP4/MP5/AVI/FLV
Formati i audios qe suporton: MP3/WMA/WAV/APE/
Formati i pamjes qe suporton: JPEG/BMP/GIF/TIF
Me karte TF Slot & 2 porta USB.
Formati i videove 1080P
Produkti permban: Kasetofonin MP5, 2 fisha, manual dhe pultin.
Permasat e produktit: 18*10*6 cm
Me funksion Aux.
Me TF card Slot dhe 2 porta USB.
Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani