Kase 360 Grade per Samsung

1,500 L

✔Material Plastik i prodhuar ne Gjermani me kualitet mjaft te larte
✔Kasa mbron ne menyre te perkryer te dy krahet e Telefonit.
✔Mbulesa Ultra-Thin Back është vetëm 1mm qe mbron ekranin .
✔️Material Palstik dhe Skajet e lakuara garantojnë Mbrojtje te Plote .
Disponojme ne ngjyre te zeze dhe kuq e zi
Samsung J3,J4,J4+,J5,J6,J6+J330,J530
Samsung S6 Edge,S7,S7Edge,S8,S8+,S9,S9+
Samsung A6,A6+,Note8, Note 9

Porosit ne moment
Category:
Telefono tani