Kase 360 Grade per Iphone

1,500 L

Material Plastik i prodhuar ne Gjermani me kualitet mjaft te larte
Kasa mbron ne menyre te perkryer te dy krahet e Telefonit.
Mbulesa Ultra-Thin Back është vetëm 1mm qe mbron ekranin .
✔️Material Palstik dhe Skajet e lakuara garantojnë Mbrojtje te Plote .
Disponojme ne ngjyre te zeze dhe kuq e zi
Iphone 6, 6s,6+,7,7+,8,8+,X,Xmax
Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani