Kamera PC JEWAY

1,190 L

Emri – JEWAY
Modeli – JW-5142
Lloji i lidhësit – USB
Gjatësia e kabllit – 150 cm
Rezolucioni i imazhit – 2.0 MP
Rezolucioni i kapjes së videove – 1280 x 1024
Karakteristikat – Snapshot, rotacion 360 gradë, fokusi manual, pamja në modë dhe ka një kamerë HD 2.0MP.

Porosit ne moment
Telefono tani