Kamera e Fshehte si Ore Tavoline

3,000 L

Kjo ore tavoline ka nje kamera te fshehur ne brendesi e cila mund te beje fotografi dhe te rregjistroje video te nje cilesie mjaft te mire pamje dhe zeri.

Cilesia e rregjistrimit eshte HD 1080P me DVR security.Madhesia e kameras 2 megapiksel HD.

Video Formati eshte AVI me rezolucion  640 x 480 pixels ndersa i imazhit JPEG ( 1280 x 960 pixel.)

Pajisja është e pajisur me bateri me kapacitet 1000mAh dhe karikohet me fishe qe eshte e perfshire

Ka funksion regjistrimi perreth 4 ore rresht

Nuk ka memorje te brendshme por suporton karte memorie micro SD karte deri ne 32 GB

Software VLCPlayer/SMPlayer. 24 ore monitorim. Mund te lidhet me tel tuaj me ane te wifi-se/Iphone/Android

Ideale per te siguruar rendin ne shtepi ose per takime te rendesishme etj. 

Mund te regjistroni gjithcka qe ju deshironi pa u vene re.

Porosit ne moment
Categories: ,
Telefono tani