SZ545 Set Syze Tub dhe Lopata Plazhi

4,990 L 3,490 L

Set zhytje Intex, syze, tub dhe lopata.

Seti permabn masken e syve dhe hundes, tubin per frymarrje si dhe lopatat.

Maska e syve qendron shume mire e puthitur ne fytyre ne saje te pjeses se silikonit qe ka perreth.

Rripi qe vendoset rreth kokes ka gjatesi te rregullueshme.

Masa S 31-35

Masa M 35-39

Masa L 40-43

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani