Grirese Mishi 3n1 Brava

1,990 L

Nëse dëshironi risi në kuzhinë, Griresja Brava 3 n1 do të jetë aksesori juaj i preferuar:
 
Pa kabllo, pa energji elektrike apo bateri,
Thjesht vendosni cfare doni te grini dhe ktheni dorezën për përgatitjen e shpejtë dhe të lehtë të përbërësve.
Rezultate më të mira me më pak përpjekje
 
Me 3 Tehe prej çeliku me cilësi të lartë, ndërsa pjesa tjetër është prej plastike pa BPA.
Bluarje e shpejtë dhe e lehtë
Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani