GIRE PROFESIONALE 10 KG

3,500 L

Gire profesionale .
Te pershtatshem dhe per ambjentet shtepiake.
Ka gjendje 10 kg.
Eshte mjaft efikase.
🚛🚛Dergojme kudo ne Shqiperi

Porosit ne moment
Categories: , Tags: , ,
Call Now ButtonTelefono tani