Ekspres Segafredo Zanetti

11,500 L

Ekspresi manual ofron rezultate profesionale me një aromë perfekte dhe aromë të pakrahasueshme për ju për të shijuar ekspres të vërtetë dhe kapuçino të butë në shtëpi.
Lehtesisht e perdorshme dhe me dizajn elegant
Fiket automatikisht duke Kursyer energjine
Me bustina
Me 3 butona automatike
Per te bere kafe Ekspres
Kafe Machiato
Kafe Amerikane

Te gjitha keto produkte jane prodhim i markes origjinale te markes Segafredo Zanetti.
Kualiteti superior i tyre eshte i kuotuar me pese yje.
Porosit ne moment
Telefono tani