Ekspres Kafe Lavazza Jolie

13,500 L

Dizajn autentik të makinës kafeje italiane
Për lehtësinë e përdorimit, makina përmban një buton të ndezur “Stop & Go”, që ju lejon të zgjidhni pikërisht sasinë e kafesë që dëshironi.
Të gjitha pjesët e lëvizshme janë të sigurta në pjatalarëse dhe – për të ndihmuar kursimin e energjisë – makina do të fiket automatikisht pas 9 minutash pa funksion.
Karakteristika të tjera përfshijnë një sistem presioni 10 bar dhe kapacitet prej 0.6 litër ujë.

Out of stock

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani