E725 Kufje me Bluetooth EP-BT2198

1,950 L

Kufje  me lidhje Bluetooth. Mbajini me vete ne cdo kohe. Super praktike dhe super kualitet zeri. Degjoni muzike ose kryeni telefonata deri ne 5 ore perdorim. Audio e qarte fale anuluesit te zhurmes. Karikim i plote ne nje kohe prej 2 oresh.

Porosit ne moment
SKU: 0352170921 Categories: , , ,
Call Now ButtonTelefono tani