Dyshek me Ajer Intex Dopio

3,200 L

Dyshek shume funksional per shtepine, pushimet, udhetimet ne natyre etj. Eshte i papershkueshem nga uji dhe rezistent ndaj rrezeve te forta te diellit. I sigurte ne perdorim dhe ploteson nevojat tuaja si krijimi i hapesires shtese per mysafiret ne shtepi deri ne oret e relaksimit ne det dhe kampingProdukt i testuar per te ofruar nje performance mbreselenese. Mund te perballoj deri ne 600kg.

Madhësia: Gjerësia: 1.37 cm, Gjatësia: 1.91 cm, Lartësia: 25 cm

Pesha max: 600kg

Porosit ne moment
SKU: 6941057412450 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani