Drita dekori në formë perde

2,000 L 1,680 L

Specifikimet:

Përmasat: 3m x 3m

Drita shumë ngjyrëshe per te dekoruar bizneset dhe shtepite tuaja

Porosit ne moment
SKU: 14131711220 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani