Desktop Lenovo ThinkCentre M82

11,500 L

Kompjuter Desktop Lenovo ThinkCentre M82
Ram 4GB
HDD 250 GB
Intel Core i3 2120
Portat e pasme: 4 x USB 3.0, 10 x USB 2.0, Ethernet, VGA, DisplayPort, DVI.
I kompletuar me tastiere dhe mouse
Porosit ne moment
Telefono tani