K0112 Depilator per fytyren Flawless

1,200 L 990 L

Deshironi nje menyre te thjeshte dhe pa dhimbje per te larguar qimet e padeshiruara ?
Depilatori Flawless eshte zgjedhja e duhur. I vogel dhe praktik ne menyre qe ju mund ta merrni me vete kudo. I dizenjuar per tu perdorur ne lekure te thate edhe te lagur.
Tashme mund te depiloheni pa dhimbje,pa irritime dhe skuqje ne lekure. I sigurt ne perdorim,i aprovuar nga dermatologet per te gjitha llojet e fytyres.
Gjithashtu depilatori ka nje drite te brendshme per kontroll maksimal gjate depilimit qe mos te humbisni asnje qime.
Lehtesisht i pastrueshem. Me bateri !

Porosit ne moment
SKU: 6586547752465 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani