Cante Per Meshkuj Cat

1,900 L

Cante Per Meshkuj Caterpillar
Materiali poliester
Përmasat 15 x 22 x 4 cm / 5.9 x 8.7 x 1.6 ”
Kane nje xhep te madh kryesor dhe nje xhep te brendshem te vogel te cilet mbyllen me zinxhir.
Rrip i cili ka gjatesi te rregullueshm
Porosit ne moment
Categories: , Tags: ,
Call Now ButtonTelefono tani