Cader Plazhi 180cm

1,200 L

▪️Material 100% poliester me mbrojtje të lartë UV
▪️Diameter mbrojtje 
▪️Me rreze 180cm
▪️Material celiku dhe rezistent ndaj ndryshkut
▪️Ju siguron hije në ditët e nxehta të verës
▪️Montimi dhe heqja eshte e thjeshtë
▪️E palosshme per te kursyer hapësiren.
Porosit ne moment
Category:
Call Now ButtonTelefono tani