Bokse Pioneer Per Makine 10 cm

2,500 L

 

 Bokse Pioneer Per Makine
🔘Set i bokseve me diameter 10cm.
🔘Muzike e paster dhe super Cilesi zeri
🔘Bokset kane sistem bassi MId-Bass
🔘Te lehta per tu montuar

Me fuqi 120 Wat

Porosit ne moment
Telefono tani