Bluza per Meshkuj Adidas

1,900 L

Bluze per meshkuj me menge te shkurtra
Dizenjo e thjeshte dhe me ngjyra te ndryshme ku mund te zgjidhni te preferuaren
Bluze me nje stil sportiv dhe me shkrimin Adidas
Materiali: Pambuk.
Masat nga S deri ne 2XL.
Porosit ne moment
Category:
Telefono tani