Bluza pambuku per meshkuj

2,200 L

🔘100% material Pambuk dhe i bute
🔘Masa nga S-M-L-XL-XXL
🔘Prerje e rregullt me menge te gjata

Out of stock

Porosit ne moment
Category:
Call Now ButtonTelefono tani