Blender Multi Chopper-601

2,700 L

Me 2 nivele shpejtesie
Me 4 Tehe çeliku per grirje
Fuqia (w): 400W
Burimi i energjisë: 220-240V 50 / 60Hz
Kapaciteti 500 ml
Për copëtimin dhe prerjen e frutave, perimeve, bimëve
Porosit ne moment
SKU: 5026255488023 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani