Besoni ne veten tuaj – Jasmin Kirkbride

800 L

Shtepia Botuese : Minerva

Ky libër, i mbushur me këshilla, sugjerime dhe citime, do t’ju japë forcën për t’i kthyer mendimet negative në pozitive dhe TË FITONI VETËBESIM ME ÇDO DITË QË KALON.

Porosit ne moment
Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani