Abazhur me 3 rafte

3,000 L 2,690 L

Kjo llambë kombinon stilet klasike dhe moderne, të përshtatshme për dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, studimin dhe më shumë.
Instalim i thjeshtë i bere nga material imitim celiku i fortë dhe i qëndrueshem
Eshtë e kompletuar me 3 rafte për ruajtjen e sendeve personale.
Madhesia: L25cm x W25cm x H160cm, lartësia midis secilës raft është rreth 38cm.

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 8008190562875 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani