Freskuese Montecasa 18

3,700 L

I lehte per tu perdorur
Me 3 nivele shpejtesie dhe nje buton qe ju jep mundesine ti jepni komanden e rrotullimit 270 grade ventilatorit
Me dy sisteme grilash mbajtese dhe portabel per tu mbajtur fale bazes metalike qe ka
Me nje gjatesi diametri 45 cm , ventilatori eshte zgjidhja me perfekte , dizenjuar per tu vendosur kudo, e per ti dhen zgjidhje stines se veres

Porosit ne moment
Telefono tani