Showing 1–15 of 18 results

Elektroshtëpiake të vogla

El127 Tostier dhe grill 2200W(LSM-2507)

8,900 L

Elektroshtëpiake të vogla

El126 Pjekese Waffle (WM-2404)

3,990 L

Elektroshtëpiake

EG001 Tostier/Barbeque 750W

2,190 L
Sale!
Out of stock
3,820 L
3,950 L
2,990 L
Out of stock
1,990 L
1,100 L

Tostier/Thekëse/Grill

SZ966 Grille Elektrike me Pllake

3,200 L
Out of stock
Call Now ButtonTelefono tani