Elektroshtëpiake të mëdha – Bum.al

Showing all 16 results

38,990 L

Elektroshtëpiake të mëdha

EG029 Frigorifer “MIDEA”(MDRT294FGF02)

34,990 L

Elektroshtëpiake

SH1370 Lavatrice TCL TWF70

41,990 L
Out of stock

Elektroshtëpiake

SH1371 Lavatrice Midea MFE60

29,990 L
Out of stock
29,990 L
Out of stock

Elektroshtëpiake

SH1373 Lavatrice Midea MFE50

28,990 L

Elektroshtëpiake

Ngrirës ELEKTRA EB-20SK155

16,980 L
Sale!

Aksesore dhe Vegla

SH2274 Furre me 2 Plitka

10,990 L 9,900 L
Call Now ButtonTelefono tani